Chorvatsko-apartmany.cz - Apartmány v Chorvatsku, Dovolená v Chorvatsku Ubytovaní v soukromí

Chorvatsko apartmány Vám nabízejí velmi rozsáhlou nabídku ubytování v soukromých apartmanech v Chorvatsku. Pokud je Chorvatsko vaší oblíbenou destinací, nabízíme Vám pro sezonu 2020 nabidku více než 750 domů, apartmány, pokoje a penziony. A to vše, s přímým kontaktem na majitele. Ubytování a apartmány bez cestovky.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoZadarsko-Šibenická rivieraVodice

Villa S.P.A. MARIS, Apartmány TONY

Záznam číslo: 617

Vzdálenost od moře:
Přímo u moře
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
ANO hlídané
Klimatizace:
ano
Domácí mazlíčci:
ano
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
CH, AN, N, ITA, pomalu česky a slovensky,
Kontaktovat majitele:

Kde nás najdete:

Pojedete směrem na městečko Vodice ve směru od Šibeníku těsně před Vodicí je odbočka na městečko Srima na to městečko odbočíte a dojedete směrem k moři. Pojedete podél moře asi jeden Km a po pravé straně najdete náš penzion a restaurant BIERGARTEN. Nemůže

Kontaktní informace:

Adresa : Srima III 85
Obec: Vodice
Region: Vodice
Telefon: +38522442718, +385915733329,
Fax: +38522442718

Popis nabídky:

Máme pro naše hosty jedinečnou nabídku tří apaprtmánů a sedmi pokojů. Apartmány jsou dvoulůžkové s možností dvou pristýlek. Apartmán má ložnici, obývací pokoj, koupelnu s masážní sprchou a WC, možnost užívaní bakóna, kde je možno stolovat s úžasným pohledem na moře a okolní ostrovy, TV, SAT, velká lednice, ručníky, povlečení.Dále máme pro naše hosty tři pokoje bez pohledu ne moře a čtyři pokoje s úžasným pohledem ne moře. Tyto je možno kombynovat dle potřeby plnění apartmánů, tyto pokoje mají vlastní koupelnu s hydromasáží a balkón. Všechny pokoje jsou klimatizované mají ledničku, TV, SAT. Předem děkujeme a těšíme se na Vás. Naše nabídka je ojedinělá na Vodickém područí, neboť našim hostům nabízíme naprosto plný servis. To znamená, že od ubytování, balneo-programu, masáží, fitness, solária, liftingu, bahenních zábalů a čoko-zábalů, krytého vyhřívaného bazénu rovněř s hydromasáží přímo v našem objektu, včetně programu na potlačení celulitidy máme v našem zařízení vše. Vyjímkou není ani plná klimatizace prostor a pokojů, a to jak pro letní období tak i prozimní období, neboť jsme zažízením, které je zaměřeno na celoroční užívání. Sočástí objektu je rovněž vyjímečná restaurace ve, které našim hostům nabízíme stravování na vysoké úrovni a za ceny, které v širokém okolí nemůžete najít. Stravovací služby nabízíme i hostům okolních atatrmánů. A to jak polopenzi tak i plnou penzi. Ve vzdálenosti cca 100 metrů od moře se dále nachází naše apartmány, TONY, které našim hostům umožňují stravování v našem objektu, a to jako polopenzi, tak i plnou penzi.

Speciality:

Naše nabídka je naprosto ojedinělá na Vodickém područí, neboť našim hostům nabízíme naprosto plný servis. To znamená, že od ubytování, balneo programu, masáží, fitness, solária, liftingu, bahenních zábalů a čoko-zábalů a programu na potlačení celulitidy a užívání našeho vlastního vyhřívaného bazénu. V našem restaurantu jsme připraveni s Vám i vařit dle našich receptur a za ceny, které jsou řádově o 30% nižší než v okolních restaurantech. Nabízíme polopenzi i plnou penzi. Rovněž mají naši hosté možnost využití našeho BEACH Baru přímo na pláži, kde má každý náš host svoje vlstní lehátko a pláž je námi spravována. Naším hostům nabízíme rovněž celou řadu doprovodných aktivit , a to v podobě výletů do okelních Narodních parků Krka i Kornate, rafting na řece Cetině, dále pronájem skůtrů, auta, lodi, kol.

© Chorvatsko Apartmány | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz