Chorvatsko-apartmany.cz - Apartmány v Chorvatsku, Dovolená v Chorvatsku Ubytovaní v soukromí

Chorvatsko apartmány Vám nabízejí velmi rozsáhlou nabídku ubytování v soukromých apartmanech v Chorvatsku. Pokud je Chorvatsko vaší oblíbenou destinací, nabízíme Vám pro sezonu 2020 nabidku více než 750 domů, apartmány, pokoje a penziony. A to vše, s přímým kontaktem na majitele. Ubytování a apartmány bez cestovky.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoZadarsko-Šibenická rivieraVodice

Apartmány VILLA BILOGORA

Záznam číslo: 505

Vzdálenost od moře:
120m
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
ANO hlídané pro 13 aut nebo pro dva autobusy
Klimatizace:
ano
Domácí mazlíčci:
ne
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
chorvatsky, německy, pomalu česky
Kontaktovat majitele:
www stránky:
neuvedeno

Kde nás najdete:

Dojedetete do městečka Vodice a dáte se směrem k Hotelu Plavi Jadran a naproti asi 35m se nachází naše vila. V případě jakéhokoli problému volejte a my si Vás navedeme.

Kontaktní informace:

Adresa : Vatroslava Lisinskog 39
Obec: Vodice
Region: Vodice
Telefon: +38522442774, +385917895449, +436649986713
Fax: neuvedeno

Popis nabídky:

Máme pro naše hosty kvalitní nabídku deseti apaprtmánů z nichž první čtyři jsou klasické dvojpokojové apaprtmány , tyty dvě ložnice max pro 4+2 osoby. Tyto apartmány májí dále, kuchyň a obývací pokoj, koupelna a WC, zahradní terasa s možností stolování, TV, SAT. Dalších šest apartmánů je jednopokojových, tedy jedna ložnice , avšak s ubytovací kapacitou 4+1až3. Tyto apartmány májí jednu ložnici, kuchyň s obývacím pokojem, koupelnu a WC, samostatnou perfektní terasu s pohledem na moře, TV, SAT, KLIMA. V nemovitosti je v přízemí k dispozici hostům vlastní společenský prostor s televizí uspořádaný jako bar s tím, že jeho provoz je pouze pro naše hosty. Dále je v naší nemovitosti rovněž kuchyňský prostor s možností vaření jídel pro celé skupiny o velikosti jednoho autobusu. Vše je otázkou dohody s námi a jsme připraveni Vám ve všem vyjít vstříc.

Speciality:

Velká před zahrada pro děti, naše vila umožňuje nerušený odpočenek jak pro rodiny s dětmi, tak pro více rodin a celé skupiny o velikosti jednoho autobusu. Gril, olivový olej, víno, rakie, pršut, organizování výletů.

© Chorvatsko Apartmány | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz