Chorvatsko-apartmany.cz - Apartmány v Chorvatsku, Dovolená v Chorvatsku Ubytovaní v soukromí

Chorvatsko apartmány Vám nabízejí velmi rozsáhlou nabídku ubytování v soukromých apartmanech v Chorvatsku. Pokud je Chorvatsko vaší oblíbenou destinací, nabízíme Vám pro sezonu 2020 nabidku více než 750 domů, apartmány, pokoje a penziony. A to vše, s přímým kontaktem na majitele. Ubytování a apartmány bez cestovky.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoZadarsko-Šibenická rivieraVodice

PEN 5

Záznam číslo: 461

Vzdálenost od moře:
300m
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
U domu v ohraničeném prostoru
Klimatizace:
ne
Domácí mazlíčci:
ano
Internet / wi-fi:
Ano
Domluvíte se:
pomalu česky, anglicky, německy, italsky
Kontaktovat majitele:
www stránky:
neuvedeno

Kde nás najdete:

Dům se nachází na periferii, městečka Vodice na přímé cestě do městečka Tribunj. 50m od minimarketu ANGULA.

Kontaktní informace:

Adresa : Pudarica 1
Obec: Vodice
Region: Vodice
Telefon: +38522444074
Fax: +38522444074

Popis nabídky:

Ubytování v apartmánech, studiích a pokojích. K dizpozici máme: Apartmán 1x3+1; studio 1x2+1; pokoje 3x2 lůžkový, tyto 3 pokoje mají společnou koupelnu a WC; 1x2+1 pokoj, který má vlastní koupelnu s WC; dále nabízíme 2x - dva dvojlůžkové pokoje spojené chodbičkou s vlastní koupelnou a WC (ideální pro 4 člennou rodinu), tyto pokoje mají TV. Všechny pokoje mají možnost využívat 2 kuchyně a gril. Kuchyně jsou vybaveny vším potřebným. Na pokojích není povoleno kouřit, možnost jen na balkonu nebo v kuchyni. Dům je postaven na málo výš, tak že ze všech balkónů i oken je vidět na Šibenický záliv, Kornatské ostrovy a na městečko Tribunj. Vzdálenost do centra 500m, na tržnici a k poště 700m. Cena v sezonu (7a8měsíc) dohodou. Mimo sezonu na ubytování je sleva 20% z ceny v plnnou sezonu. Pokud Váš pobit zasáhne alespoň 1 dnem do 6 nebo 9 měsíce získáváte slevu na ubytování 20% na celou délku pobytu. Pokud budete posílat zálohu za rezervaci pošlete ji složenkou na adresu: Želimir Marks, Pudarica 1, 22211 Vodice, Croatia a faxem nám pošlete ůstřižek od zaplacené složenky.

Speciality:

Možnost využití 20% slevy za ubytování. Velké parkoviště v chládku, parkoviště je ohraničené a v noci osvětlené na dohled hostů.

© Chorvatsko Apartmány | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz