Chorvatsko-apartmany.cz - Apartmány v Chorvatsku, Dovolená v Chorvatsku Ubytovaní v soukromí

Chorvatsko apartmány Vám nabízejí velmi rozsáhlou nabídku ubytování v soukromých apartmanech v Chorvatsku. Pokud je Chorvatsko vaší oblíbenou destinací, nabízíme Vám pro sezonu 2020 nabidku více než 750 domů, apartmány, pokoje a penziony. A to vše, s přímým kontaktem na majitele. Ubytování a apartmány bez cestovky.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoZadarsko-Šibenická rivieraPrimošten

Turistická agentura MAESTRAL tours

Záznam číslo: 637

Vzdálenost od moře:
150m
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
U nás je všechno parkování hlídané.
Klimatizace:
ano
Domácí mazlíčci:
ano
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
CH, AN, N, ITA, pomalu česky, v podstatě všechny dostupné jazyky
Kontaktovat majitele:
www stránky:

Kde nás najdete:

Při vjezdu da městečka Primošten ve směru od Šibeniku nás najdete přímo v budově, která se jako jedna z prvních v Primoštenu dotýká magistrály nemůžete minout v případě problémů nám zavolejte.

Kontaktní informace:

Adresa : neuvedeno
Obec: neuvedeno
Region: Primošten
Telefon: neuvedeno
Fax: neuvedeno

Popis nabídky:

Jsme profesionálové chorvatského turismu s dlouholetou praxi ve střední a jižní Dalmáciji. Sám výčet regionů ve kterých působíme vás jako hosty jistě přesvědčí, že pokud pojedete k našemu moři s námi budete jistě v dobrých rukou. Naše profilace je poměrně široká neboť se zaměřujeme jak na hotely a hostely, tak na kempy a apartmány, tudíž našim hostům jsme kromě cen připraveni poskytnout i cílené poradenství pokud si nejsou jisti typem ubytování. Více informací o nás dostanete na naší níže uvedené webové adrese-prosím klikněte tam a otevře se Vám naše přímá nabídka. Stejně jako ostatní kvalitní agentury na těchto stránkách i my zajišťujeme pro naše hosty naprosto celý servis tedy od dopravy a ubytování, přes výlety poznávacího a odpočinkového chrakteru až po všechny možné dodatkové nabídky jako např. nájem, vodních skůtrů, cestovních skůtrů, lodí, šlapadel, kol, atd. Více informací dostanete na naší web straně kde stačí kliknout myší. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního a cenově zajímavého ubytování ve regionech Vodice, Primošten, Split, Dubrovnik, Sumpetar, a rovněž v jejich nejbližším okolí. Více informací dostanete na naší web straně kde stačí kliknout myší. Naši reklamu prostřednictvím těchto stránek jsme zvolili, jako jednu z cest jak Vám hostům zajistit krom kvalitního a cenově velmi zajímavého ubytování i řadu doprovodných nabídek jako například: Výlety lodí na okolní ostrovy s občerstvením i plnou penzí, dále rafting, pronájem lodi s kapitánem, jako dovolenou na lodi, pronájem skůtrů a jízdních kol. Všichni profesionálove dobře ví, že dovolená u moře, není jen ubytování v hotelu či apartmánu, ale spokojenost hosta s celým servisem, který doprovází pobyt u moře. O dva řádky níže najdete naši web adresu a když na tuto kliknete, dostanete vyčerpávající informace o nabídce MAESTRAL TOURS. Již teď víme , že si naši stránku uložíte mezi oblíbené a doufáme, že se s kvalitou naší nabídky seznámíte osobně. Více informací dostanete na naší web straně kde stačí kliknout myší.

Speciality:

Kvalitní a cenově velmi zajímavé ubytování v hotelech, hostelech, kempech i apartmánech, dále řadu doprovodných nabídek jako například: výlety lodí na okolní ostrovy s občerstvením i plnou penzí, rafting, pronájem lodi s kapitánem, jako dovolenou na lodi, pronájem skůtrů a jízdních kol. Vše ostatní je uvedeno na naší internetové straně jejíž web adresa je uvedena výše a stačí na ni pouze kliknout myší. Moc se na Váš zájem těšíme.

© Chorvatsko Apartmány | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz