Chorvatsko-apartmany.cz - Apartmány v Chorvatsku, Dovolená v Chorvatsku Ubytovaní v soukromí

Chorvatsko apartmány Vám nabízejí velmi rozsáhlou nabídku ubytování v soukromých apartmanech v Chorvatsku. Pokud je Chorvatsko vaší oblíbenou destinací, nabízíme Vám pro sezonu 2020 nabidku více než 750 domů, apartmány, pokoje a penziony. A to vše, s přímým kontaktem na majitele. Ubytování a apartmány bez cestovky.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoZadarsko-Šibenická rivieraPrimošten

Travel agency Daltours - Primošten

Záznam číslo: 620

Vzdálenost od moře:
150m
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
U nás je všechno parkování hlídané.
Klimatizace:
ano
Domácí mazlíčci:
ano
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
CH, AN, N, ITA, pomalu česky, v podstatě všechny dostupné jazyky
Kontaktovat majitele:
www stránky:

Kde nás najdete:

Při vjezdu da městečka Primošten ve směru od Šibeniku nás najdete přímo v budouvě, která se jako jedna z prvních v Primoštenu dotýká magistrály nemůžete minout v případě problémů nám zavolejte.

Kontaktní informace:

Adresa : Dalmatinska ulica 7a
Obec: Primošten
Region: Primošten
Telefon: +385 22571572
Fax: +385 22571571

Popis nabídky:

Úvodem něco málo o nás. Jsme rovněž ryze rodinná agentura, která je okolím a především našimi hosty vnímána jako tradiční profesionální partner turistického ruchu na područí Primoštenu a Rogoznice. Více informací o nás dostanete na naší níže uvedené webové adrese-prosím klikněte tam a otevře se Vám naše přímá nabídka. Rozsah nabídky odpovídá skutečnosti, že na tomto područí zajišťujeme pro naše hosty naprosto celý servis tedy od dopravy a ubytování, přes výlety poznávacího a odpočinkového chrakteru až po všechny možné dodatkové nabídky jako např nájem, vodních skůtrů, cestovních skůtrů, lodí , šlapadel, kol, atd. Více informací dostanete na naší web straně kde stačí kliknout myší. Naše činnost je však především zaměřena na nabídku kvalitního soukromého ubytování ve městečcích Primošten a Rogoznica a rovněž v jejich nejbližším okolí. Jsme však připraveni doporučit Vám našim hostům i jiné destinace dle Vašeho vlastního výběru, neboť v každé ze skutečně turisticky zajímavých destinacích máme své, praxí vyzkoušené partnery. Naši reklamu prostřednictvím těchto stránek jsme zvolili, jako jednu z cest jak Vám hostům zajistit krom kvalitního a cenově velmi zajímavého ubytování i řadu doprovodných nabídek jako například: Výlety lodí na okolní ostrovy s občerstvením i plnou penzí, dále rafting na řece Cetine, pronájem lodi s kapitánem, jako dovolenou na lodi, pronájem skůtrů a jízdních kol. Naše všestranst tkví ve skutečnosti, že nás praxe naučila, že dovolená u moře, není jen ubytování v hotelu či apartmánu, ale spokojenost hosta s celým servisem, který doprovází pobyt u moře. O dva řádky níže najdete naši web adresu a když na tuto kliknete, dostanete vyčerpávající informace o nabídce DALTOURS. Věříme, že si naši stranu zalíbíte a jejím prostřednictvím vyzkoužíte i kvalitu našeho servisu přímo u nás na Jadranu. Za Agenturu DALTOURS může uvést, že již dnes se těšíme na novou sezónu s Vámi našimi hosty-více prosíme klikněte na naši web stranu.

Speciality:

Kvalitního a cenově velmi zajímavého ubytování i řadu doprovodných nabídek jako například: výlety lodí na okolní ostrovy s občerstvením i plnou penzí, rafting na řece Cetina, pronájem lodi s kapitánem, jako dovolenou na lodi, pronájem skůtrů a jízdních kol. Vše ostatní je uvedeno na naší internetové straně jejíž web adresa je uvedena výše a stačí na ni pouze kliknout myší. Moc se na Váš zájem těšíme.

© Chorvatsko Apartmány | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz