Chorvatsko-apartmany.cz - Apartmány v Chorvatsku, Dovolená v Chorvatsku Ubytovaní v soukromí

Chorvatsko apartmány Vám nabízejí velmi rozsáhlou nabídku ubytování v soukromých apartmanech v Chorvatsku. Pokud je Chorvatsko vaší oblíbenou destinací, nabízíme Vám pro sezonu 2021 nabidku více než 750 domů, apartmány, pokoje a penziony. A to vše, s přímým kontaktem na majitele. Ubytování a apartmány bez cestovky.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoSplitská rivieraOmiš

Apartmány Aquarius

Záznam číslo: 768

Vzdálenost od moře:
120m
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
vlastní u domu
Klimatizace:
ne
Domácí mazlíčci:
ano
Internet / wi-fi:
Ano
Domluvíte se:
česky, anglicky, německy
Kontaktovat majitele:
www stránky:

Kde nás najdete:

Apartmány se nacházejí v malebném letovisku Ruskamen, vzdáleném pouze 6 km od pirátského městečka Omiš a 25 km od historického města Splitu, které je zapsáno na seznam UNESCO. Letovisku je proslulé svými čistými oblázkovými plážemi s krásným výhledem

Kontaktní informace:

Adresa : Omiš - Ruskamen
Obec: Omiš
Region: Omiš
Telefon: 00420737122549 nebo 00385915264885
Fax: neuvedeno

Popis nabídky:

Nově zrekonstruovaný apartmánový dům Aquarius se nachází pouze 120 metrů od křišťálově čistého moře a pláže, 6 kilometrů od pirátského městečka Omiš a necelých 30 kilometrů od proslulého letoviska Makarská. Pozice domu je tak proto ideálním místem jak pro odpočinek na překrásné oblázkové pláži tak i dobrým výchozím bodem pro výlety do okolí. Apartmány Aquarius Vás určitě zaujmou především přístupem majitelů domu, kteří se snaží svým hostům ukázat tradiční chorvatskou kulturu, rádi Vás naučí ugrilovat čerstvou mořskou rybu a seznámí Vás s okolím. Všechny apartmány mají terasu s výhledem na moře!Vybavení apartmánů: 1/4 – 2x ložnice se 2 lůžky, plně vybavená kuchyně + předsíňka, koupelna, WC; 1/2 – ložnice se 2 – 3 lůžky, plně vybavená kuchyně, koupelna, WC.

tel: 737122549 nebo 00385915264885 (mluvíme
česky, stačí pouze sms, vždy odpovíme)

WIFI internet

 

Speciality:

Rodina majitele je Češka, informace na české telefonním čísle nebo emailem v češtině, možnost placení zálohy na český účet bez vysokých poplatků."

© Chorvatsko Apartmány | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz